اهواز، بلوار پاسداران، طبقه فوقانی بانک مسکن

استفاده حداکثری از توانمندی‌های داخلی؛ محور رایزنی با سازندگان ایرانی در نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

صنعت نفت

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: استفاده حداکثری از توانمندی‌‌های داخلی؛ محور رایزنی‌ها با سازندگان و صنعتگران ایرانی در یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهدی معینی‌فر در ۲۳ آبان ماه با اشاره به زمان برپایی این نمایشگاه، افزود: این رویداد نمایشگاهی اقتصادی از سوم تا ششم آذرماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان خوزستان در اهواز برگزار می‌شود.

وی گفت: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال «رونق تولید» محور فعالیت این نمایشگاه در راستای تکیه بر توان داخلی همسو با برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و توجه بیش از پیش به طراحی، ساخت و  بومی‌سازی تجهیزات صنعت نفت می‌باشد.

معینی‌فر با بیان اینکه نمایشگاه یازدهم با همکاری و تعامل شرکت‌های تابع وزارت نفت و شرکت نمایشگاه‌های بین‌‎المللی استان خوزستان به ویژه مناطق نفتخیز جنوب برگزار می‌شود اظهار کرد: تاکنون ۲۶۰ شرکت از ۱۰ استان کشور برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌ نام کرده‌اند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران افزود:

در غرفه اختصاصی این شرکت در سالن کارون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت امضای چهار مورد تفاهم‌نامه همکاری با مراکز علمی، رونمایی از سه تجهیز کاربردی، چند عنوان کتاب تخصصی و نمایش شماری از قطعات و تجهیزات جدید که در مراحل ساخت داخل قرار دارند را در برنامه دارد.

وی در این ارتباط گفت: مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت نیز قرار است در خصوص قطعات و تجهیزات و سایر اقلام مورد نیاز با شرکت‌های سازنده و تامین کننده حاضر در نمایشگاه نشست‌های تخصصی داشته باشد.

معینی‌فر اضافه کرد: در راستای اهداف نمایشگاه بخش بازار‌یابی و همکاری‌های بین الملل شرکت هم در جلسات با شرکت‌های زیر مجموعه صنعت نفت و شرکت‌های فعال در عرصه عملیات حفاری و ارایه خدمات جانبی در زمینه‌های همکاری و بسط روابط به مذاکره خواهد نشست.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران افزود: برگزاری جلسات کاری مدیرعامل، قائم مقام، معاونان و مدیران ارشد شرکت با مدیران عامل، رؤسا و نمایندگان شرکت‌ها، مجموعه‌های بزرگ صنعتی و دانش بنیان، مراکز علمی و پژوهشی و بازدید غرفه‌ها را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این نمایشگاه به شمار می‌آید.

وی گفت: در چهار روز برپایی نمایشگاه، بر‌اساس برنامه‌ریزی به عمل آمده کارشناسان حوزه‌های مختلف شرکت از نمایشگاه بازدید و در محل غرفه متخصصان پاسخگوی پرسش‌های مراجعان و بازدیدکنندگان می‌باشند.

 

منبع: ملی حفاری ایران

نظر بدهید